Uçak içi ikramlarda SunExpressde neler var

Uygulamış olduğu promosyonlu bilet kampanyası ile insanları çok uygun fiyatlara uçuran Sunexpress, uçak içinde yapmış olduğu ikramlarla da dikkat çekmektedir. Ülkemizin en önemli havayolu şirketleri arasında bulunan firma, yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için uçak içinde farklı yiyecek ve içecek seçenekleri sunmakta böylece yolcular çok daha keyifli bir yolculuk yapabilme fırsatını yakalamaktadır. Suncafe adı verilen ve uçak içinde hizmet veren kafe, oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Yolcular buradan tek tek ürün alabildiği gibi paket ya da menü olarak da yiyecek olabilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı servisler genel hatlarıyla aynı olsa dahi arada ufak farklılıklar bulunmaktadır.

Sunexpress tarafından uçak içinde sunulan yiyecekler genellikle hafif olup böylece yolculuk sırasında yolculara rahatsızlık vermemektedir. Simit ve poğaça başta olmak üzere bir takım hamur işini Suncafe’de bulabilmek mümkündür. Bunların yanına yolcular kola, kahve ve çay gibi farklı içecekleri alabilmekte ve uçak içinde keyifli bir atıştırma yapabilmektedir. Bunun dışında dışarıdaki marketlerde bulunabilecek birçok ürün burada da bulunmakta olup yolcuların isteğine göre ikram edilmektedir. Farklı çikolata ve bisküvi çeşitlerinin yanında cipsleri de burada bulabilmek mümkündür. Böylece yolcular istedikleri yiyeceklere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Bu ürünleri fiyatları dışarıya göre bir miktar yüksek olup yolcuların tercihine göre ikram edilmektedir.

Sunexpress tarafından yolculara yukarıdaki ürünler sağlandığı gibi farklı yemeklerde verilmektedir. Söz konusu yemeklerde de çeşitler bulunmakta olup birkaç farklı menü vardır. Söz konusu menüleri önceden sipariş etmek gibi bir durum bulunmakta olup yolcuların bu hususa dikkat etmeleri gerekmektedir. Uçak içinde omlet, soslu makarna, piliçli ratatui gibi farklı yemekler yolculara verilmektedir. Bunun dışında farklı menüler de bulunmakta olup bunlar sıcak kahvaltı, kekikli ev köftesi, ızgara tavuk, peynirli ravyoli ve şefin salatasıdır. Bunlar menü ismi olup yanlarında farklı yiyeceklerde bulunmaktadır. Bu menülerin fiyatları da dışarıya göre yüksek olup genellikle 24 liradan başlayıp kademeli olarak yükselmektedir. Söz konusu yiyeceklerden bazıları için önceden sipariş verilme zorunluluğu bulunmakta olup yolcuların buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir