Tarifeleriyle Göz Dolduran Onur Air Firması

Onur Air “Uç Türkiye Uç!” sloganıyla herkesin uçmasını hedefleyen bir havayolu firması olarak tarifeleriyle yolcularına yaşamadıkları deneyimleri tattırmaktadır. Türkiye’de uçağa binmeyen kalmasın, herkes hayatında bir kez dahi olsa uçağa binecek” algısıyla tarifeli iç hatlar uçuş serüvenine başlamıştır. Onu Air, yeni uçuş hatlarını açarken kapasitesine bağlı olarak uçuş noktaları hedeflemektedir. Her geçen gün sefer sayılarının artmasına yönelik çalışarak büyümeyi, gelişmeyi başarmaktadır. Firma göz dolduran tarifelerinin yanı sıra müşterilerinin memnuniyeti için ikram ve temel ihtiyaçların etkili bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Gerek kabin iç yapısı gerekse maliyetleri düşük olan bilet fiyatlarıyla en güzel tarifelerini yolcularını mutlu etmek ve onları diledikleri yerlere götürebilmek için hazırlamaktadır.

Güvenli uçuşun ve kaliteli hizmetin ilk adresi Onur Air, 2018 kış tarifelerini de 24.03.2018 tarihine kadar yolcularına sunmaktadır. Güncel tarihli tarifelerine bakılacak olursa; yurt içi
iç hatlarında; İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Malatya, Elazığ, Samsun, Trabzon, Şanlıurfa, Çanakkale olmak üzere toplamda 11 ayrı yere uçuş düzenlemektedir. Yurt içi uçuşları hafta içi her gün belirli saatlerde gerçekleştirilebilmektedir. Tarifeler ile ilgili detaylı bilgi Onur Air müşteri temsilcilerinden ya da firma internet sitesinden alınabilmektedir. Yanı sıra yurt dışı uçuşlarında; Odessa, Düsseldorf, Berlin, Nalçik, Çongçing, Rostov, Moskova olmak üzere toplamda 7 ayrı yere karşılıklı olarak uçuşlar düzenlemektedir. Belirtilen tüm yurt içi ve dışı kentlerden İstanbul’a direkt uçuş tarifeleri bulunmaktadır.

Onur Air’inZagrosjet ile CadeShare Anlaşması gereğince bazı uçuşları ortak olarak gerçekleştirdiği bilinmektedir. İstanbul-Erbil ve Ankara-Erbil uçuş tarifeleri iki firmanın ortaklığı dahilinde gerçekleşmektedir. Bu kapsamda bilet alımları yapılırken tüm satış kanallarından Onur Air kodu ve uçuş numarası ile firma biletlerini almak mümkün olmaktadır. Tüm tarifeli uçuşlarda Onur Air uçakları ve hizmet kalitesi ile yolculuk gerçekleştirilmektedir. İç hatlarda en fazla yolcu taşıyan unvanına sahip firmanın büyüleyen tarifeleri ile yurt içinde merak edilen tüm illerin tarihi mekanları, özel alanları, doğası görülebilmektedir. Bunun yanında birçok farklı ülkeye haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen uçuşlar ve sağlanan kolaylıklar sayesinde Onur Air’in uygun ve göz dolduran tarifelerinden vazgeçmek imkansız olacaktır. 2018 uçuş tarifeleri için firmanın internet sitesinin ziyaret edilmesi ya da müşteri hizmetleri ile görüşülmesi tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir