Sabiha Gökçen Borajet Uçak Bileti

Borajet Havayolu şirketi Türkiye için önemli bir marka olarak alternatif uçuş hatları ve bağlantı noktaları üzerinden toplamda 20 farklı destinasyonasefer düzenlemeye devam etmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen’de bunlar arasında yer almaktadır ve birçok bölgeye uygun fiyatlı uçak bileti satışları bu havalimanından kalkışlı olarak temin edilmektedir. Türkiye için önemli bir değer olan Borajet güvenli ve kaliteli uçuş politikaları ile her geçen gün yolcu sayısını arttırmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı seferler de düzenleyen firma uçak içi ikramları, konforlu kabinleri ve güler yüzlü kabin memurları ile revaçta olan firmalar arasında başlarda yer almaktadır. Yolcular için konforlu uçuş anlamına gelen Borajet genel anlamda son derece rahat ve konforlu hizmetler sunarak güvenilir bir firma olma yolunda ilerlemektedir. 8 filosu, 13 uçağı ile 20 farklı noktaya sefer düzenleyen Borajet ile her şey mümkün.

Alternatif hatların öncüsü olarak bilinen firma güvenli hareket kabiliyeti ile popüler noktalara da uçuş gerçekleştirmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı popüler olan havalimanları arasında yer almaktadır. Anadolu yakasında yer alan havalimanı İstanbul Atatürk Havalimanı’na oranla daha ucuz biletlerin satışa sunulduğu bir yerdir. Borajet’in de bu noktada katkısı oldukça fazladır. Servis hizmetleri ve yolculuk sonrasındaki ek hizmetler sayesinde ekonomik uçuşlarda artış yaşanmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden uçmak isteyen tüm yolcular en uygun firmanın Borajet olduğunu görmelerinin ardından gitmek istedikleri bölgeye uçak bileti alarak yolculuk gerçekleştirebileceklerdir. Bilet alırken online olarak site sayfasına girerek alım yapılması mümkündür.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Edremit, Tokat, Bodrum gibi bölgelere çok sayıda bilet satışı gerçekleşmektedir. Bu ya da daha farklı noktalara bilet almak isteyen yolcular firmaların online satış kanalları aracılığı ile direkt olarak bilet alabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan alımlarda resmi siteye giriş yapılmasının ardından firmanın nereden nereye kısmını, tarih bilgisini ve diğer bilgileri girmek oldukça önemlidir. Satışın yapılmasının ardından elektronik biletleme işlemi yapılarak ilgili mail adresine gönderilmektedir. Yanı sıra biniş kartı da yazıcıdan çıkarılarak kullanılabilecek biçimde kişilerin adresine iletilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir