Özel ihtiyaçlar için SunExpress kalitesi

SunExpress özel ihtiyaçları olabilen bütün misafirleri için fırsatlar sunmaktadır, sunulan bu fırsatlarla müşterilerinin rahat yolculuk yapmaları için gerekli olan bütün imkanları sağlamaktadır. Evcil hayvanların taşınması, hamile bayanların yolculuğu, engelli ve hasta yolcuların taşınması, spor ekipmanları gibi özel bagajların taşınması gibi özel ihtiyaçların en nazik ve eksiksiz bir şekilde karşılanması bir hava yolu firmasının itibari için oldukça önemlidir. Özel ihtiyaçları olan misafirlerini en güzel şekilde ağırlayan SunExpress şirketi yolcularının yaptıkları seyahati gönül huzuru içinde rahat bir şekilde yapmaları için gerekli olan bütün tedbirleri almaktadır. Bu tedbirleri havacılık sektörü tarafından belirlenen sınırlar içerisinde gerçekleştiren firma için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir.

Özel ihtiyaçlar içerisinden bir adım daha önde olan engelli yolculara veya hareket kabiliyeti kısıtlı yolculara yardımcı olmak ayrıca önemlidir. Engeli olan yolcuların kendilerinde bulunan engeli firmanın belirlediği maddeler çerçevesinde Engelli Yolcu Başvuru Formunu doldurarak yürüme, görme, işitme, konuşma ve zihinsel ve gelişime dair nasıl bir engeli olduğunu havayolu şirketine bildirmesi gerekmektedir. Bildirilen bu bilgileri alan firma yolcu için gerekli yardımı sağlamak için çalışmalarına başlayarak yolcunun ihtiyacını karşılayacaktır. Ayrıca oksijen tüpü, medikal bakım ve iğne, hastalıktan dolayı normalin dışında bir durum sergileyenlerin var olan tıbbı ihtiyaçları da değerlendirmeye tabi tutulup karşılanmaktadır. Bu ihtiyaçların talep olarak önceden şirkete bildirilmesi karşılanması için önemli bir adımdır.

SunExpress engeli olan veya hareket kabiliyetinde engel bulunan yolcularına sağladığı hizmetler için ekstra herhangi bir ücret talep etmemektedir. Hareketlerinde kısıtlama bulunan yolcuların uçağa biniş ve inişlerinin kolay olması için biletlerini acil çıkış kapıları dışında pencere kenarı koltuklara önceden rezervasyon yaptırmaları tavsiye edilebilir. Bunun dışındaki koltuklar, check-in sırasında kişinin fiziksel engeline göre check-in yapan personelin değerlendirmesine göre tahsis edilebilir. Özel hizmet talebi bulunmayan veya yardımcı ekipman kullanmayan sadece hareket kabiliyeti kısıtlı olan müşteriler online check-in yapabilirler. İnternetten koltuk rezervasyonu yaptıran kişilerin kısıtlı hareketlerini göz önünde bulundurarak bilet almaları tavsiye edilir. Emniyet kuralları gereği doğru yerden alınmamış koltuklar kabin görevlileri tarafından değiştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir