Onur Air Yeni Uçak Bileti Kampanyaları

Ülkemizde faaliyet gösteren hava yolu şirketlerinden bir tanesi olan Onur Air tarafından satışa sunulan uçak bileti için düzenlenen kampanyaları değerlendiren kişiler hem yeni bir tarifenin keyfinin çıkarırken hem de istedikleri noktaya kısa sürede ulaşmaktadır. Uça bileti satışı konusunda Onur Air her zaman müşterilerin beklentilerini karşılamak istemekte ve bundan dolayı sürekli yeni kampanyalar düzenlemektedir. Hava yolu şirketi gerek ülke içindeki noktalara gerekse de ülke dışındaki noktalara yaptığı seferler ile bilinmekte ve böylece insanların bu alanda duydukları ihtiyacı etkili bir şekilde karşılamaktadır. Yaklaşık 25 yıldır hizmet veren firma bu süreç içerisinde 90 milyon civarında yolcu taşımış ve bu yüksek rakamlı başarıyı elde etmiştir.

Onur Air tarafından düzenlenen son kampanyada insanlara Ramazan Ayında çok daha ucuza seyahat edebilme fırsatı verilmektedir. Yurt içi noktalarına gitmek isteyen kişiler 45 TL ödeyerek bilet alırken yurt dışı noktalarına gitmek isteyen kişiler ödemesi gereken miktar ise 45 Euro olarak belirlenmiştir. Özellikle yurt içi için ödenmesi gereken ücretler otobüslerden bile daha ucuzdur ve söz konusu durum ciddi bir maddi avantaj sağlamaktadır. Fakat bu şekilde satışa sunulan koltukların sayısı oldukça sınırlıdır ve bundan dolayı da müşterilerin acele etmesinde fayda vardır. Acele edilmemesi durumunda koltukların kısa sürede tükenme ihtimali olduğu gibi kampanyanın süresinin de dolma ihtimali bulunmaktadır. Dolayısıyla da kişiler çok önemli bir fırsatı kaçırmış olmaktadır.

Yukarıda bahsedilen durum bir erken rezervasyon uygulaması olup biletlerin Ramazan Ayından yaklaşık 2 ay önce alınması gerekmektedir. Dolayısıyla da kişilerin bunu dikkate alarak uygulamadan faydalanması gerekmektedir. Firma tarafından uçakların içerisinde verilen hizmetler insanların daha rahat bir yolculuk geçirmesini sağlamakta ve bundan dolayı da insanlar daha az yorularak seyahatlerini tamamlamış olmaktadır. Bunların dışında internet üzerinden verilen hizmetler de son derece önemlidir. Özellikle bilet alma ve check in gibi hizmetlerin online olarak yapılması ciddi kolaylık sağlamakta ve insanlar zaman kaybetmeden işlemleri internetin olduğu her yerden yapabilmektedir. Bunun dışında ücretsiz bagaj ve benzer hizmetler de verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir