Konforlu ve güvenilir THY uçuşları

Havayolu şirketinin tercih edilme sebepleri arasında firmanın konforu ve güvenilir olması vardır ki ülkemizde konfor ve güveni en mükemmel şekilde gerçekleştiren Türk Hav Yolları tercih edilmeyi sonuna kadar hak etmektedir. ABD’de gerçekleşen “Expo 2017” kapsamında yapılan “APEX Yolcu Tercihi Ödülleri” töreni düzenlenmiş, THY “5 Yıldızlı Küresel Havayolu” ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül ile firma yolcu deneyimi ve sunduğu konfor alanındaki küresel liderliğini tescillemiş oldu. Hava yolu ulaşım firmaları arasında ayrıcalıklı hizmet kalitesi, ikram konsepti ve özel yolcu salonları gibi birçok alanda THY sayısız ödül kazanmıştır. Konforu dünya tarafından tescillenen hava yolunu yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde tercih etmek en doğru seçim olacaktır.

Diğer ulaşım yollarına nispeten yolcuların güven duymasının daha önemli olduğu hava ulaşımında yolcular uçmak için şirket tercihini yaparken buna özel olarak dikkat etmektedir. THY’yi diğer rakiplerinde ayıran özellikleri konforunun yanında yolcularının duyduğu güvendir. Duyulan güven yolcu talebindeki artışlardan da anlaşılmaktadır. 2016 yılına göre % 40 oranında artan yolcu sayısı 2017 yılında muazzam seviyeye yükselmiştir. Firma, yolcu memnuniyeti odaklı olarak müşterilerine farklı ve yeni hizmetler geliştirip sunarak uçuş deneyimlerinde yolcularını benzersiz bir konfor ve rahatlıkla buluşturarak güven içinde uçurmaya çalışmaktadır. Ülkemizde hava yolu alanındaki standartları belirleme konumunda olan firma her geçen yıl hizmet kalitesini artırarak hizmetine devam etmektedir.

Türk Hava Yolları, Business Clas’ta sunduğu hizmetlerle yolcularına güven ve konforu yaşatmaktadır. Firma, Business Class’ta müşterilerine Skytrax “Avrupa’nın En iyi İkram Servisi” ödüllü lezzetleri, güncel eğlence sistemleri, konforlu koltuklarda keyifli bir uçuş imkânı sunmaktadır. Yolcular, gökyüzünde Business Class sınıfında uçarken şirketin sunduğu fırsatları yaşayarak en keyifli uçuşu yakalayacaktır. Uçaktaki favori koltuğu seçme fırsatı ve ölçüleriyle rahat bir oturumun yanında masaj keyfi sunan koltuklar sunulan hizmetler arasındadır. Yatak haline dönüşebilen koltuklarda yastık ve battaniye ile konforlu bir uyku fırsatı, uçakta bulunan aşçılar tarafından yapılan dünya lezzetlerini tatmak da Business Class yolculuğunun ayrıcalıklarından olup THY’yi güvenli ve konforlu yolculuk için tercih sebebidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir