Kampanyalı olarak Atlasglobal bileti bulunur mu

İnsanlara daha rahat ve uygun fiyatlar ile uçuş olanakları sağlamak için Türk Havayolu firmaları bir takım girişimlerde bulunmaktadır, AtlasGlobal şirketi de bazı dönemlerde kampanyalı bilet satışı gerçekleştirmektedir. AtlasGlobal 14 Mart 2001 yılında Atlasjet Havacılık A.Ş ismiyle Öger Holding tarafından kurulmuş bir havayolu ulaşım şirketidir. İlk dönemlerde sadece tarifesiz İç ve Dış Hatlarda yolcu ve yük taşımak üzere ruhsat verilen firma ilk uçuşunu 2 adet Boeing B-757-200 tipi yolcu uçağı ile 1 Haziran 2001 tarihinde başlamıştır. Aynı yıl Eylül ayında üçüncü uçağını alan Atlasjet, Temmuz 2003 yılında da filosuna dördüncü uçağı ekleyerek genişletmiştir. 2004 tarihine gelindiğinde yeni yapılanmalara gidilmiştir.

14 Haziran 2004 tarihinde tarifeli yolcu ve yük taşıma ruhsatını da alan şirket 1 Temmuz 2004 tarihinden itibaren hem yurt dışı hem de yurt içinde tarifeli uçuşlar yapmaya başladı. Turizm ve havacılık sektöründeki son makro gelişmeler ile AtlasGlobal IATA üyesi olmuş ve IOSA tescilini alarak tarifeli havayolu firması olarak adını havacılık sektörüne yerleştirmiştir. Bu gelişmelerle birlikte iç ve dış hatlardaki sefer sayılarını %75-80 oranında artırmıştır. Sektördeki hızlı gelişmelerle birlikte artan yolcu talebine daha uygun fiyatlarla karşılık verebilmek için AtlasGlobal bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalarla çok cazip fiyatlarla uçak bileti almak mümkün olmaktadır. Bu biletler acenteler, firmanın kendi sitesi veya ucuz bilet sitelerinden elde edilebilir.

KLM Havayolu şirketi ile güçlerini birleştirerek yaptığı kampanya ile AtlasGlobal Amsterdam’a 139 ABD Doları’ndan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı sunmaktadır. İstanbul çıkışlı olup dünyanın farklı yerlerine her şey dâhil gidiş-dönüş için yapılan kampanyada müşterilerine oldukça cazip fiyatlar sunulmaktadır. AtlasGlobal havayolu şirketinin Belgrat ve Saraybosna’ya cazip bir kampanyası vardır. Kampanya, 31 Mart 2018 tarihine kadar Belgrat ve Saraybosna’ya yapılacak seyahatleri her şey dâhil gidiş-dönüş 109 dolardan başlayan fiyatlarla tatil imkânı sunmaktadır. Haftanın yedi günü firma Rusya’nın başkentine kampanyalı biletlerle uçuş yapmaktadır. Ayrıca yapılan kampanyalarla AtlasGlobal ile Necef, Tel Aviv, Almanya’nın bazı şehirlerine çok uygun fiyatlarla uçma şansı yakalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir