İstanbul uçuşları için aktif kampanya var mı

Ülkemizin en büyük kenti konumunda olan İstanbul için hava yolu şirketleri hemen her dönemde kampanyalar düzenlenmekte ve yolcuların çok daha uygun fiyatlara yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Bu kampanyaların bir kısmı normal indirim şeklinde olurken bir kısmı ise promosyon şeklinde olmaktadır. Şuanda da İstanbul için birçok aktif kampanya bulunmakta olup bunların bir kısmı yurt içi bir kısmı ise yurt dışı uçuşlar için geçerlidir. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı SunExpress tarafından sağlanan 27 liralık biletlerdir. Söz konusu ücret karşılığında yurt içindeki önemli merkezlere seyahat edilebileceği gibi söz konusu merkezlerden de İstanbul’a gelebilmek için de 27 lira ödenmesi yeterli olmaktadır.

Şuanda en fazla ilgiyi Sunexpress tarafından yapılan yukarıdaki kampanya çekerken burada bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. 27 liraya satışa sunulan biletlerin sayısı sınırlı olup kısa sürede tükenebilmektedir. Bundan dolayı yolcuların bu fırsattan yararlanmaları için acele etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında 37 liraya ve 47 liraya da Sunexpress ile İstanbul merkezli yolculuk yapılabilmektedir. Bunların dışında Anadolujet de İstanbul’a gidecek olan yolcular için benzer bir indirim uygulaması sonucunda sınırlı sayıdaki biletlerini yalnızca 39 liraya satmaktadır. Yine Anadolujet’te de fiyatların kademeli olarak yükselmesinde söz etmek mümkündür. Buradan bilet alabilmek için de aynı şekilde hızlı hareket edilmesi gerekmektedir.

İstanbul ile ilgili olan yurt içi fırsatları bulunduğu gibi yurt dışı fırsatları da bulunmaktadır. Söz konusu kampanyalar yerli hava yolu firmaları tarafından yapıldığı gibi yabancı firmalar tarafından da yapılmaktadır. Atlasglobal tarafından sunulan indirimli fiyatlarla Amsterdam ve Londra’ya sadece 221 liraya gidebilmek mümkündür. Ayrıca Pegasus tarafından da benzer fırsatlar sunulmaktadır. Yabancı şirketlerden AegeanAirlines ve Aeroflot Russian Airlines gibi firmalar tarafından da çok uygun fiyatlara bilet satışları yapılmaktadır. Bunların tamamının takip edilebilmesi için internet sitelerinde yararlanılması gerekmektedir. Aksi takdirde tek tek firmaları takip etmek çok daha zor olmaktadır. Ayrıca unutulmaması gereken önemli bir husus bulunmakta olup bu da söz konusu biletlerin iade ve değişiklik hakkı olmamasıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir