Hız ve konforlu AnadoluJet ile rahat bir yolculuk

Hava yolculuğunda hızlı ve konforlu yolculuk vaat eden AnadoluJet karada da bu özelliğini devam ettirmek için birbirinden farklı projelere imza atarak yolcularına yenilikçi kampanyaları ile hizmet vermeye devam ediyor. Ankara Esenboğa Havalimanını kendine üs seçen firma iç hatlarda birçok noktaya gidiş ve dönüş olarak çift yönlü tarifeli seferler düzenlediği gibi dünyada uçuş yaptığı nokta sayısını da günden güne artırıyor. Gerçekleştirdiği uçuşlarda diğer hava yolu şirketleri ile girdiği rekabet dolayısı ile hızı ve konforlu yolculuk sunma özelliği, Anadolu Jet’in diğer rakipleri arasından fark atarak çıkmasını ve çıtayı yükseltmesini sağlıyor.

Anadolu Jet havada sunduğu hız ve konforu yerde sunduğu hizmetlere de taşıyarak yolcularının hem havada hem de karada kaybolacak zamanlarını konforlu bir şekilde değerlendirmelerini sağlıyor. İç hatlar terminalinde bulunan özel yolcu salonlarını misafirlerinin uçuştan önce konforlu bir şekilde diledikleri gibi zaman geçirmelerini ve dinlenmelerini sağlamak için yeniden düzenledi. Uçuş öncesi CIP salonuna gelen Anadolu Jet yolcuları hava limanında kazanacak oldukları süreyi kablosuz internet kullanarak ve sunulan birbirinden lezzetli ikramları alarak değerlendirebilirler. CIP salonundan yararlanmak isteyen yolculara ayrıca mescit, bilgisayar ve yazıcı bağlantısı, soğuk ve sıcak içecekler, kahvaltılıklar, atıştırmalıklar, devamlı olarak güncellenen yerli ve yabancı dergi ve gazete okuma imkanının yanında media wall ve kütüphane hizmetleri de sunulmaktadır.

Yenilikçi anlayışla hayata geçirdiği araç kiralama platformu olan Yolcu 360 sayesinde Anadolu Jet müşterileri havada yakalamış olduğu hızı ve konforu karada da sürdürme imkanına sahiptirler. Bu imkandan yararlanmak isteyen yolcular firma tarafından sunulan bir çok araç kiralama seçeneğinden % 35 indirimle yararlanma fırsatını yakalayabilirler. Sadece hava yolculuğunda değil, kara yolculuğunda da önemli bir takım işbirlikleri yapan şirketin sunmuş olduğu hizmetler ile yolcuları, yolculuklarının her aşamasında Anadolu Jet imkanları ve fırsatları ile yolculuğun keyfini yaşamaktadırlar. Koşulsuz bir şekilde müşteri memnuniyetini yakalama hedefi ile birçok ilde müşterilerine hizmet sunan firma sunmuş olduğu konfordan taviz vermeden çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir