Havayolu Firması Onur Air hakkında bilgiler

25 yıldır havacılık sektöründe olan ve ilkler arasında yer alan firma özel sektörde iç hatlarda yolcu taşıma öncülüğü gösteren ilk Türk firmasıdır. Tarifeli ve tarifesiz uçuşlarıyla 22 uçağa sahip bir filosu bulunmaktadır. Şirketin günümüzde iç hatlardan 14 ayrı noktaya, dış hatlardan ise 25 farklı destinasyona uçuş gerçekleştirdiği bilinmektedir. 1992 yılından bu yana 100 milyona yakın yolcu ağırlayarak yurt içi ve yurt dışı seferleri düzenlediği bilinmektedir. Deneyimli personeli ile faaliyet gösteren firma Türkiye’deki özel havayolu sektör standartlarının yükselmesine çok önemli katkılar sunmaktadır.

Onur Air uyguladığı kalite politikası ile uçuş ve emniyeti birleştirerek mükemmellik yakalamış ve müşteri memnuniyetine öncelik vermiştir. Sürekli kendini geliştiren alt yapı ve personeliyle üretken ve verimli süreç yönetimi gerçekleştirerek standartların üzerine çıkmayı başarmıştır. Onur Air ile seyahat edecek yolcular için iç ve dış hatlarda özel donanımlı uçaklar ve eğitimli kabin memurları hizmet vermektedir. Yurt içi toplamda 11 yurt dışı ise 8 ayrı noktaya uçuş gerçekleştiren firmalar ile kaliteli ve güvenilir yolculuk gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Yanı sıra tarifesiz olarak Bodrum, Dalaman, Antalya, İzmir ve İstanbul’dan hareketli Avrupa’da 20 ülkeye uçuş gerçekleştirilmektedir. WetLease uçuşlarda Antalya, İzmir ve İstanbul’dan Avrupa, Rusya ve Orta Doğuya tarifesiz seferler düzenlenmektedir.

Onur Air farkıyla yolculuk gerçekleştirmek isteyen seyahat severler uçaklardaki hizmetten son derece memnun olmaktadır. Uçuşlarda sıcak yemekten alkollü içeceğe kadar birçok seçenek bulunmaktadır. Yanı sıra; sandviç, tatlı ve tuzlu aperatifler, çeşitli atıştırmalıklar da menüde bulunanlar arasında yer almaktadır. Standart menünün dışına çıkmak isteyen yolcular uçuş öncesinde internet sitesi üzerinden menü satın alabilmektedir. Öncesinde paket olarak satın alınacak olan yiyeceklerde daha az ücret ödenebilmektedir ve siparişler uçuş saatine 36 saat kala verilebilmektedir. Onur Air diğer bir hizmeti bagajlarda iç hatlarda 15 kg, dış hatlarda 20 kg’lık taşıma hakkı olduğu bilinmektedir. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için Onur Air farkıyla uçmak gerekmektedir. Biletleri online olarak internet sitelerinden almak mümkündür. Bilet alımı sırasında mutlaka nitelikli bilet uygulamalarına bakılması önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir