Enterprise ve AnadoluJet ile Ocak Ayı Fırsatı

AnadoluJet ve Enterprises ortaklığı ile gerçekleştirilen kampanyada AnadoluJet yolcularını 1-31 Ocak 2018 tarihlerinde yapacakları otomobil kiralama işlemlerinde büyük indirimler bekliyor. AnadoluJet’i tercih eden yolcular Ocak ayında gerçekleştirdikleri kiralamalarda Hyundai i20 otomatik modeli ya da benzer bir modelini günlük 85 TL’den, Ford Focus dizel ya da benzerini ise günlük 109 TL’den başlayan fiyatlarla ekonomik olarak kiralayabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için; AnadoluJet bilet numarası ile web sitesi üzerinden ya da Enterprises sitesinde yalnızca; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman Enterprise ofislerini kapsayacak şekilde başvuruda bulunabilirler.
Tüm işlemlerin online olarak gerçekleştirilebileceği kampanyanın şartlarına bakacak olursak:
• Otomobil kiralama kampanyası 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
• Kampanyaya dahil edilen EDAR grubu Hyundai i20 ve benzeri araçlar günlük olarak 85 TL’ye kiralanabilecekken IDMD grubu Ford Focus ve benzeri araçlar ise günlük 109 TL’den kiralanabilecekler.
• Günlük olarak kiralanacak olan Hyundai i20 ve Ford Focus araç kampanyalarına dahil olmak için AnadoluJet yolcularının www.enterprise.com.tr/anadolujet adresi üzerinden bilet numaralarını girerek; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman ofisleri için başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu şeklide gerçekleştirilen başvurular kabul edilecektir.
• Kampanyayı kaçıran yolcular, Adana, Ankara, Antalya, Batman, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Van şehirlerindeki Enterprise Rent-A-Car’ın ofislerinden özel indirim fırsatı yakalayarak rezervasyona gerek kalmadan hizmet alabilecektir.
• Rezervasyonsuz fırsattan yararlanmak için AnadoluJet’in yolcu biniş kartının ilgili kişilere ibraz edilmesi gerekmektedir.
• Otomobil kiralama işlemlerinde Enterprise Rent-A-Car’a ait olan ve uygulanan genel kiralama kural ve koşulları geçerlilik göstermektedir.
• Kampanyanın koşulları gereğinde AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
• Günlük olarak belirtilen ücretlerde kiralanabilecek olan araçlarda donanımsal olarak farklılıklar görülebilir.
• Filo imkanları ile sınırlandırılmış olan kampanya başka firmaların kampanya tekliflerine açık değildir ve diğer kampanyalarla bağlantılı işler gerçekleştiremez.
• Miles&Smiles kartına sahip yolcular AnadoluJet’in kampanyalarına dahil olduklarında ve yaptıkları kiralamalarda mil kazanımı elde etmez. Mil yalnızca Miles&Smiles kampanyaları ile kazanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir