En uygun fiyatlar için SunExpressi seçmelisiniz

Bilet fiyatlarına farklı kampanya ve uygulamalarla çok daha uygun hale getiren SunExpress olan ilgi her geçen gün artmakta ve yolcular tarafından tercih edilmektedir. Gerek yurt içi gerekse de yurt dışı yolculuklar için alınması planlanan uçak biletlerinin fiyatları incelendiğinde ikisinde de ciddi bir indirim olduğu rahatlıkla anlaşılmaktadır. Söz konusu fiyatlardan bazıları neredeyse otobüs fiyatlarından bile uygun seviyelerde olup yolcular için çok büyük avantaj sağlamaktadır. Böylelikle yolcular istedikleri yerlere hem daha uygun ücrete hem de çok daha hızlı bir şekilde gidebilmektedir.

Sunexpress tarafından yurt içinde yapılan kampanyalarla bilet fiyatları dönemsel olarak 14 lira gibi bir rakama düşmüştür. Oldukça kısa ve sınırlı sayıdaki bilet için yapılan kampanya büyük ilgi çekmeyi başarmıştır. Bundan kısa bir süre önce ise aynı kampanya farklı bir fiyatla sunulmuştur. Yurt içi yolculuk yapmak isteyenler kısa bir süre önceye kadar Sunexpress’ten biletleri sadece 27 liraya alabilmekteydi. Firma dönemsel olarak böyle fırsatlar sunmakta ve yolcularda böylelikle çok daha uygun fiyatlara yolculuk edebilme fırsatı yakalamış olmaktadır. Şuanda da benzer bir fırsat bulunmakta olup eski yapılanlar kadar olmasa da yine ciddi bir indirim söz konusudur.

Yurt içinde Antalya’dan Adana’ya ya da İstanbul’dan Ankara’ya gitmek isteyen yolcuların ödemesi gereken miktar sadece 40 liradır. Oldukça düşük olan biletler, insanları otobüs yerine uçaklara yöneltmektedir. Aynı şekilde yurt dışı uçuşlarında da farklı fırsatlar bulunmakta olup dönemsel olarak çok daha uygun seviyelere gelebilmektedir. Şuanda Avrupa’daki pek çok noktaya gitmek isteyen yolcuların ödemesi gereken miktar ortalama olarak 330 lira civarındadır. Stuttgart, Münih, Frankfurt, Köln gibi Avrupa’nın çok önemli merkezlerine gitmek isteyen yolcular firma tarafından sunulan fırsattan yararlanarak uygun fiyatlara buralara gidebilmektedir. Sunexpress tarafından yapılan kampanyalar dönemsel olarak farklılık gösterdiği gibi genellikle sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli olmaktadır. Ayrıca biletlerin bazılarında değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir