Borajet Son Uçak Bileti Kampanyası

Borajet yakın zamanda yapmış olduğu farklı kampanyalar ile yolcu sayısını daha da artırmak istemekte olup bundan dolayı uçak bileti için farklı fırsatlar sunan kampanyası firma için büyük önem arz etmektedir. Borajet yeniden yapılanma sürecinde yolcuların tekrar ilgisini çekebilme adına farklı fırsatları onlara sunmakta ve bunlar arasında yer alan daha uyguna uçak bileti alabilmeyi sağlayan kampanyası sayesinde son dönemde daha fazla yolcuya hizmet vermeyi başarmıştır. Hava yolu şirketleri belli sayıdaki yolcuya hizmet verememeleri durumunda kendileri için işlerin iyi gitmediği anlamı çıkarılabilmekte ve bundan dolayı da farklı fırsatlar sunarak yolcu sayısını artırmak için bazı çalışmalar yapmaktadır. Söz konusu uygulamalar ülkemizin en önemli hava yolu şirketlerinden olan Borajet tarafından da yapılmakta ve böylece insanların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir.

Firma tarafından yapılan uygulamalar sayesinde insanlar çok daha uygun fiyatlara seyahat edebilmektedir. Söz konusu durum müşteri kitlesinde de artışa neden olmaktadır. Bunun yanından firma tarafından eskiden beri uygulanan farklı fırsatlar da bulunmaktadır. Özellikle şehit, gazi, engelli ve özel durumu olan kişilere ciddi avantajlar sağlanmaktadır. Uçaklar içerisinde verilen hizmetler sayesinde insanlar çok keyifli bir uçuş geçirirken aynı zamanda da bahsedilen durumlar sebebiyle daha az ücret ödenmesi söz konusu olabilmektedir. Havadaki yolculara farklı ikramlar verilmekte ve böylece yolcular gökyüzünde bir şeyler yemenin keyfini çıkarmaktadır. Söz konusu ikramların bir kısmı ücretsiz olabilirken bir kısmı ise ücrete tabidir. İsteyen kişiler bunlar arasından istediklerini alabilmektedir.

Borajet tarafından yolculara ücretsiz bagaj hakkı da verilmektedir. Bilindiği gibi uçaklarla yapılan seyahatler uzak noktalara olmakta ve insanlar bundan dolayı yanlarında bir takım eşyaları mecburen götürmek durumunda kalmaktadır. Dolayısıyla da hava yolu şirketi tarafından verilen bu ücretsiz hak son derece önemlidir. Bagajların bir kısmı uçağın kargo bölümüne gönderilirken bir kısmı ise kabine alınmaktadır. Her iki bölüm için de ayrı ayrı hak verilmekte ve dolayısıyla da kişiler belli bir ağırlığa kadar yükü ücretsiz olarak yanlarında götürmektedir. Daha fazlasını götürmek isteyen kişiler ise ücret ödemek durumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir