Avantaj bakımından Pegasus Plus neleri kapsar

Sadece telefon numarası ile kayıt olunan, her uçuşta bol Uçuş Puan kazandıran uçuş programı olup 1 Uçuş Puan’ın karşılığı 1 TL olan Pegasus Plus kampanyaları ile müşterilerine ciddi avantajlar sunmaktadır. Pegasus Havayollarından alınan her biletle ve iş ortaklarından yapılan he türlü harcamalarla bol puan kazandıran Pegasus Plus’a üye olmak için başka herhangi bir şeye ihtiyaç olmayıp sadece telefon numarası yeterli olacaktır. Avantajlı kartta zaman sınırlandırması olmayıp istenilen uçuşu, istenilen saat seçilerek diğer alışverişlerden kazanılan UçuşPuan’ları kullanılarak kolayca harcanabilir. Uçuşpuan’ları sadece uçarken bilet alımında değil alan vergileri, havalimanı vergilerinde de kullanılmaktadır. Pegasus Plus sadece uçarken avantajlı olmayıp rutin hayat işleyişimizde yaptığımız alışveriş ve işlemlerle de kazandırmaktadır.

Pegasus Plus sadece uçarken değil, koltuk seçimi, ekstra bagaj alımı, opsiyonlu bilet rezervasyonu, yemek siparişi verirken ve hatta Uçuşpuan’larını harcarken bile puan kazandırır. Havayollarıyla uçuş gerçekleştikten sonra ödenilen tutarın %2’si kadar puan kazandırır. Kendi uçuşlarının dışında bağlı olan üye kuruluşlardan yapılan uçuşlar, ek hizmet alımları, online check-in, havalimanı check-in’i de ekstra puan kazandırır. Puan toplamanın çok kolay olduğu kartla puanları harcamak da çok kolaydır. Bedava uçuş kadar puan beklemeye gerek olmamakta, 5 TL ve üzeri UçuşPuanı varsa bilet ya da ek hizmet tutarının var olan puan kadarını ödeyerek işlem gerçekleştirilebilir. Kazanması ve harcaması kolay olan kart müşterileri sayısızca kampanya imkânı da sunmaktadır.

Budget ofislerinden aracını Pegasus Plus ile kiralayanları avantajlı fiyatlar beklemektedir. Üstelik her kiralanan araç 25 TL değerinde UçuşPuan kazandırmaktadır. Pegasus Plus üyesi müşterileri, Rocketmiles ile otel rezervasyonu yaptığında, konakladığı her gece için 20 ile 300 puan arasında puan kazandırmaktadır. Dünya çağında 400.000 otellerden birini seçen üyeler yüzlerce UçuşPuan’ı hemen kazanabilir ve kazandıkları puanları daha sonraki seyahatlerinde kullanabilirler. Uç uç günleri kapsamında Pegasusu Plus sahiplerine %30 indirim, Pegasus Plus Kredi Kart sahiplerine de %35 indirim uygulanmaktadır. Bu fırsatı yakalamak için firmanın internet sitesinden veya Pegasus Mobil uygulamasından bilet almak yeterli olacaktır. Bu ve daha fazla kampanyaların avantajlarından Pegasus Plus karta üye olarak yararlanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir