Atlasglobal Çok Avantajlı Uçuş Mili

Hayallerin üstünde bir dünya sloganı ile hizmet veren Atlasglobal yolcularının seyahatlerini çok ayrıcalıklı ve avantajlı hale getirmek için sadakat programı Atlasmiles ile uçuş mili kazanma ve eşsiz uçuş deneyimi sunmaktadır. Yolcularına diğer havayolu firmalarından avantajlı imkanlar sunmayı hedefleyen Atlasglobal Havayolları çok özel fırsatları bulunan uçuş mili kazanma programı ile kazanılan milleri yeni uçuşlarda kullanma imkanını vermektedir. Firmanın sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak için havayolları ile uçmak veya firmanın belirlediği diğer bazı faaliyetleri yapmak gerekmektedir. Mil kazandıran faaliyetler arasında;

• Atlasglobal ile uçmak
• İşbirliği dahilindeki yerlerden alışveriş yapmak
• Belirli otellerde konaklamak
• Araba kiralamak
• Havayolları ile ortak şirketlerde harcama yapmak
Yukarıda belirlenen şekilde yapılan harcamalar sayesinde mil biriktirmek mümkün olmaktadır. Atlasmiles Sadakat Programı ile biriktirilen miller sayesinde ücretsiz uçuş yapılabilmektedir. Firma ile yapılan yolculuklardan ve alışverişlerden kazanılarak biriktirilen miller ile ücretsiz uçak bileti alınabilir ve kampanyalı ve indirimli dönemlerde Atlasmiles kartı kullanılarak avantajlardan yararlanılabilir. Bazı kampanyalar sadece Atlasmiles kartı bulunan yolcular için geçerli olurken bazı kampanyalarda ise kart sahiplerine özel indirimler yapılmaktadır. Mil kazanmak için yurt içi veya yurt dışı uçuş gibi bir sınırlama yoktur. Hem yurt içi seferleri hem de yurt dışına yapılacak tarifleri yolculuklar mil kazandırmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın çok çeşitli destinasyonlarına tarifeli sefer düzenleyen firma yolcularına kazanma imkanı sunmaktadır.

Tatil yapmayı ve dünyanın çeşitli noktalarını keşfetmeyi sevenler için mil kazanmak çok daha kolay olmaktadır. Uçuştan kazanacağı gibi dünyanın ileri gelen program ortağı otellerinde konaklamaları da yolculara mil kazandıracaktır. Konaklama başına kazanmak avantajı bulunduğundan her tatil ve konaklama ekstra kazanç olmaktadır. Ayrıca yeni yerlerden yapılacak alışverişlerin de kazandıracağı düşünüldüğünde daha avantajlı olacaktır. Anlaşmalı araç kiralama şirketlerinden araç kiralayan üye yolculara firma kiralama başına ekstra mil kazanma fırsatı vermektedir. Atlas Miles Business Kartına üye olunduğunda üyeler uçuşlarını tek bir kartta toplayabilmektedir. Uçuşların tek bir kartta toplanması programın ortaklarından olan şirketlerinde indirim avantajlarını yakalama olanağı sunulmaktadır. Biriken millerin ücretsiz yolculuklara neden olacağını bilmek seyahatleri daha keyifli hale getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir