Anadolujet Yolcu Transferi Avantaj

Anaolujet Havayolları Alamo şirketi işbirliği yaparak yolcularını istedikleri adresten alarak Ankara Esenboğa ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarına yolcu transferi için oldukça uygun fiyatlı avantaj ve imkanlar sunmaktadır. Ülkemizin çeşitli noktalarından yüksek ulaşım ücret ödemeden yolcu transferi yapan Anadolujet firması bunu gerçekleştirmek için Alamo şirketi ile işbirliği yapmış ve yolcularına çeşitli avantaj ve fırsatlar sunmaktadır. Anadolujet firması yolcularını istedikleri adreslerden alarak havalimanına uygun fiyatlar ile taşımaktadır. Son zamanların en avantajlı transferini gerçekleştiren firma bu uygulamayı Alamo şirketi ile işbirliği yaparak gerçekleştirmektedir. Sadece İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havaalanlarından yapılacak yolculuklar için geçerlidir. Bu transferin ücreti 29.90 TL’den 19.90 TL’ye düşürülerek avantajlı duruma getirilmiştir.

Hem rahat hem de konforlu bir şekilde ulaşım sağlanırken bu ulaşım oldukça uygun fiyatlar ile gerçekleştirilerek firmanın müşterilerinin memnuniyeti sağlanmaktadır. Adresten havaalanına, havaalanından adrese yapılarak gerçekleştirilen bu hizmet 19.90 TL’den başlamaktadır. Havayollarının yolcularına sunduğu bu hizmetten yaralanabilmeleri için firmanın belirttiği linkin tıklanması gerekmektedir. Link tıklandıktan sonra açılan sayfada gerekli olan bilgiler girilerek rezervasyon yapılmalıdır. Rezervasyon yapılması takdirde transferin avantajlarından istifade etmek mümkün değildir. Transfer ücreti ulaşımın yapılacağı bölgeye göre değişmektedir. Açılan sayfada yolcu bulunduğu yeri belirtmelidir böylece ücret listesine bakılarak ne kadar ücret ödemesi yapacağını öğrenebilir. Bu avantajdan yararlanabilmek için ayrıca rezervasyon sırasında AnadoluJet bilet numarasını girilmesi gerekmektedir ki zaten bu kampanya 5 bin kişi ile sınırlıdır.

Firma 1 Temmuz ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olmak şartı ile araç kiralamada da çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Tarihler arasına gerçekleştirilen kampanyada Hyundai i20 benzinli otomatik araçlar ve bu araçlara benzer özellikteki diğer araçların günlük kiralaması 125 TL olacaktır. Kampanyada ancak AnadoluJet bilet numarası firmanın resmi online sitesinden veya firmanın internet adresi üzerinden kiralama yapıldığında geçerli olacaktır. İzmir, Antalya, Trabzon, Bodrum, Dalaman, İstanbul ve Ankara’da bulunan Alamo ofislerinden yapılan online kiralama işlemlerinde geçerlidir. Filoda bulunan sınırlı sayıdaki araç için gereçli olan bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Araç kiralaması Alamo Rent a Car firmasının koyduğu şartlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Araçların donanımları çeşitlilik arz edebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir