Almanya için bilet kampanyası hangi firmada var

Ülkemizden Almanya’ya ya da oradan buraya gelmek isteyen yolcular için dönemsel olarak farklı kampanyalar düzenlenmekte ve bu kampanyalar sayesinde yolcular çok daha ucuz fiyatlara bilet alabilmektedir. Söz konusu kampanyalar genellikle promosyonlu bilet şeklinde olmakta bazen ise bilet fiyatlarına belli bir oranda indirim yapılmaktadır. Almanya ile Türkiye arasındaki uçuş sayısı diğer ülkelere göre çok daha fazla olup bunun en büyük neden orada bulunan milyonlarca Türk vatandaşıdır. Bunu bilen ve farkında havayolu şirketleri de daha fazla yolcuyu çekebilmek için yukarıda bahsedilen indirimleri dönemsel olarak yapmaktadır. Bu tür kampanyalar genellikle talebin nispeten daha az olduğu dönemlerde yapılmaktadır.

Almanya uçuşları için kampanya yapan firmalardan ilki indirimli fiyatları ile dikkat çeken Onur Air’dir. Düsseldorf ve Berlin gibi önemli kentlere yapılan uçuşlar için indirim uygulayan firmanın bilet fiyatları sadece 189 liradan başlamaktadır ki oldukça düşük bir rakamdır. Söz konusu rakamlar hem Türkiye’den bu kentlere yapılan uçuşlar için hem de buralardan ülkemize yapılan uçuşlar için geçerlidir. Söz konusu fiyatlar sadece sınırlı sayıda koltuk için geçerli olup kademeli olarak yükselmektedir. Bilet fiyatları uçuşun yapılacağı tarihe göre de farklılık gösterebilmektedir. Çok daha erken alınan biletlerin fiyatlarının daha uygun olması söz konusudur. Fiyatların çok uygun olmasından dolayı talep oldukça fazla olmakta ve bundan dolayı da biletlerin kısa sürede tükenmesi mümkün olmaktadır.

Onur Air dışında uygun fiyatla yolculuk yapma fırsatı sunan bir başka firma ise Pegasus’tur. Yurtdışı uçuşları konusunda farklı kampanyaları ile dikkat çeken firmanın Almanya için bilet fiyatları 285 liradan başlamaktadır. Bundan daha uygun fiyatlar nadiren de olsa firma tarafından sunulmaktadır. Bundan dolayı yakından takip edilmesinde fayda vardır. Bir başka kampanya Atlasglobal tarafından yapılmakta olup Almanya’nın farklı kentlerine yine bu fiyatlarda yolculuk edebilmek mümkündür. Bunların dışındaki firmalarda da dönemsel olarak farklı fırsatlar sunulmakta olup fiyatlar çok uygun seviyelere gelmektedir. Bu fırsatlardan yararlanılarak alınan bazı biletlerde iade ve değişiklik hakkı bulunmamakta olup yolcuların buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir