Aile ile seyahat de Pegasus indirimi oluyor mu

Uçak firması Pegasus ile yolculuk yapmayı planlayan kişiler aile indirimi yapılıp yapılmadığını merak etmektedir. Uçak yolculuklarında bazı havayolu şirketleri yolculara farklı indirimler uygulamakta olup bunlardan bir tanesi de aile indirimidir. Aile indiriminde aynı soy isme sahip belli sayıdaki kişiye biletler belli bir oranda indirimli verilmektedir. Pegasus da müşterileri için farklı kampanyalar yapmakta ve onların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Yapmış olduğu kampanyalarla bunu başaran firmanın uygulamış olduğu kampanyalar arasında aile üyeleri için yapılmış olanı bulunmamaktadır. Fakat bunun yerine aile üyeleri için farklı paket seçenekleri sunulmaktadır ki bunlardan bazılarında farklı şekillerde indirimler uygulanmaktadır.

Yolculara sunulan ilk paket süper eko paket olup sadece dış hatlar yolcuları bu paketten yararlanabilmektedir. Bu pakette aile üyelerine uygun fiyatlı bilet ve ekstra bagaj hakkı verilmektedir ve bu da kişi başı 8 kilodur. Bunun dışında daha fazla uçuş puanı da firma tarafından sağlanan bir başka avantaj olup yolculara büyük avantaj sağlamaktadır. Bir başka paket ise eko paket olup bu paket hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarda geçerlidir. Yolcular bu seçenek sayesinde hem daha fazla uçuş puanı hem 20 kg kadar fazla bagaj hakkı elde etmekte hem de uygun fiyata bilet alabilmektedir. Kabin içi 8 kg olan bagaj hakkı normalde ise 15 kg daha fazladır.

Havayolu şirketi tarafından müşterilerine sunulan bir başka seçenek ise avantaj paket olup burada müşterilere uçuş puanı, fazladan bagaj hakkı ve uygun fiyata bilet alabilme imkanı sağlanırken bunların dışında da ekstra avantajlar sağlanmaktadır. Yolculara hem ücretsiz koltuk seçme hakkı hem de sandviçleri %50 daha ucuza alabilme imkanı sağlanmaktadır. Pegasus tarafından son seçenek ise Business Flex Pakettir ki en geniş avantajları bu sağlamaktadır. Uçuş puanı, uygun fiyata bilet alabilme imkanı, fazladan bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi, %50 indirimli hizmet alımı gibi fırsatların dışında alınan uçak biletlerini uçuşa 2 saat kalana kadar ücretsiz değiştirme imkanı sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir