Adana Pegasus Ucuz Uçak Bileti Bul

Adana ilinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı bölge halkına uçak yolculuğunda Pegasus Havayolları başta olmak üzere birçok firma aracılığı ile hizmet vermektedir ki ucuz uçak bileti almak için uçak bileti bul platformlarına bakmak gerekmektedir. Çukurova’da yer alan Adana Şakirpaşa Havalimanı Mersin ve Osmaniye illerine de hizmet vermektedir ki ucuz uçak bileti için Pegasus firmasının sitesine giriş yapılmalı ve bul işlemleri yapıldıktan sonra en uygun bilet alınmalıdır. Pegasasu Havayolları Adana Havalimanından Antalya, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Trabzon, Van Ferit Melen, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa’da bulunan Ercan havaalanlarına direkt uçak seferi düzenlemektedir. Tarifeli seferlerin yanı sıra sezonluk Bodrum ve Köln havaalanlarına da seferler yapılmaktadır.

Şakirpaşa Havalimanında Pegasus’un yanında ülkemizin ileri gelen firmaları olan Türk Hava Yolları, Onur Air, SunExpress, AnadoluJet ve Borajet de hizmet vermektedir. Yerli firmaların yanında yabancı Germanwings, Flynas, Zagrosjet Airlines, Germania Airlines firmaları da çeşitli noktalara uçak seferi yapmaktadır. Adana’dan yurt içinde İstanbul Atatürk, Diyarbakır, Ankara Esenboğa havalimanlarına uçulmaktadır. Yurt dışında ise Lefkoşa Ercan, Bremen, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Köln, Hannover, Berlin, Hamburg, Medine, Münih, Beyrut, Erbil, Stuttgart, Cidde’ye ulaşmak mümkündür. Tatil ve bayram dönemlerinde yolcu yoğunluğu fazla olduğundan bilet fiyatları artmaktadır. Bilet fiyatları artmadan bileti alabilmek ve tükenmeden alabilmek için erken rezervasyon şarttır. Bölgedeki turunçgiller ve pamuk toplam dönemlerinde yoğunluk olmaktadır.

Akdeniz Bölgesinin en büyük şehirlerinden biri olan Adana’nın nüfusu 3 milyondan fazladır. Yaz aylarında tarihi, turistik ve kültürel alanları gezmeye gelen ziyaretçiler sayesinde artmaktadır. Şehre gelen kişi Çukurova Bölgesindeki en eski şehir olan Tepebağ Höyüğü’nü, Roma İmparatorluğundan kalma Taşköprü’yü, Büyük Saat civarındaki Kazancılar Çarşısı’nı, harika tabi manzarası ile Seyhan Nehri’ni, Ramazanoğulları Beyliği’nden kalma Ramazanoğulları Konağı’nı, kentin en büyük hamamı olan ve Piri Paşa tarafından inşa edilen Çarşı Hamamı’nı, Irmak Hamam’ını ziyaret etmelidir. 18.yüzyılda kurulmuş olan Yeni Cami ve günümüzün değerli eseri Sabancı Merkez Camii kesinlikle ihmal edilmemelidir. Adana’ya gitmişken kebap ve Şırdan yemeden, Bici Bici içmeden dönmemeye özen göstermek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir