45 farklı ülkeye uçan BoraJet tercihiniz olmalı

Borajet yeni ve deneyimli kadrosu ile 45 farklı ülkeye yolcularını taşımakta ve yolcularına kaliteli, konforlu bir yolculuk yapma imkanı sağlamaktadır. Yeni belirlemiş olduğu politikası doğrultusunda daha önce uçulmayan noktalara da uçma kararı alan firma emniyetli uçakları ile dikkat çekmektedir. Firma yolcularına gökyüzünde farklı bir deneyim yaşama fırsatı sunacağını belirtmekte ve bunun için de oldukça iddialı açıklamalar yapmaktadır. Özellikle yenilenen kadrosu ile uçuşların çok daha farklı olduğunu belirten firma yenilenen ağı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı yolculara çağrı yapan firma yenilenmiş görüntüsü ile yolcuları bu keyfi yaşamaya davet etmektedir.

Borajet yukarıda belirtilen yeniliklerin dışında hizmet anlayışı olarak da bazı farklılıkların olduğunu belirtmekte ve yeni anlayışın çok daha güvenli ve kaliteli olduğunu belirtmektedir. Borajet Amerika’dan Avrupa’ya 45 farklı ülkede 65 farklı hava yolu şirketi tarafından kullanılan ve son teknoloji ürünü olan EMBRAER E-190 tipi uçakları filosunda bulundurmaktadır. Söz konu uçaklar sayesinde yolculuklar hem daha güvenli hem de daha konforlu geçmektedir. Son sistemlerle donatılmış olan E-190’lar son dönemde büyük hava yolu şirketleri tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır. Türkiye’nin kaliteli Havayolu sloganıyla hizmet veren firma bunu sağlamak için farklı yatırımlar ve farklı uygulamalar yapmaktadır.

Firma müşterilerine farklı saatlerde farklı yiyecekler ikram etmekte ve böylelikle hem müşterilerine keyifli bir yolculuk yaşatmak hem de onların memnuniyetlerini kazanmak istemektedir. Sabah vakitlerinde yapılan uçuşlarda yolcularına taze sıkılmış meyve suyu ve sandviç ikram eden firma diğer zamanlarda ise etli ya da tavuklu Wrapler ile yanında ayran veya taze sıkılmış meyve suyu ikram edilmektedir. Böylelikle yolcular gökyüzünde güzel bir kahvaltı yapma ya da yemek yeme fırsatı bulmakta ve bu da müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. Borajet yurt içi uçuşlarına ayrı bir önem vermekte ve buradaki uçuş noktalarına yenilerini eklemektedir. Gerek büyük kentlere gerekse de bilinen küçük kentlere yeni uçuşlar eklenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir