27 TL den başlayan fiyatlarla uçak biletleri

Hava yolları şirketlerinin kış sezonu için hazırladığı ve yolculara duyurmuş olduğu kampanyalarda 27 TL’den başlayan fiyatlarla uçak yolculuğu yapma fırsatı sunulmaktadır. Başta SunExpress olmak üzere birçok hava yolu şirketi kış sezonu için düzenlemiş oldukları kampanyaları ardı ardına açıklarken fiyatların seviyesi herkesin dikkati çekmekte ve biraz şaşkınlığa sebep olmaktadır. Bunun nedeni ise yurt içi uçuşlarda bazı noktalara olan bilet fiyatlarının sadece 27 lira olmasıdır. Aynı şehirlere otobüsler gitmek istenildiğinde dahi bunun en az iki katı ücret ödendiği için yolcular bu durum büyük mutluluk duymakta ve biletlere yoğun ilgi göstermektedir.

Söz kampanyalarda insanların en fazla ilgi gösterdiği şehir İstanbul olup buraya gelmek isteyen ya da buradan farklı bir şehre gitmek isteyen kişiler için de fırsatlar bulunmaktadır. Antalya, İzmir ya da farklı bir şehirden İstanbul’a gelmek isteyenlerin ödemesi gereken ücret sadece 27 lira olurken İstanbul’dan buralara gitmek isteyen yolcuların ödeyeceği miktarlarda bu kadardır. İstanbul’un dışında İzmir, Antalya ve Adana merkezli uçuşlarda da aynı fiyat imkanını bulabilmek mümkündür. Söz konusu kampanya SunExpress tarafından düzenlenmekte olup insanların yoğun ilgisini çektiği için koltuklar çok kısa sürede tükenmektedir. Ayrıca bu fiyatlar genellikle erken rezervasyon için geçerli olup yolcuların bu durumu dikkate almaları gerekmektedir. Yaklaşık bir ay ya da daha fazla süre sonrası için alınan biletler için böyle bir durum geçerlidir.

SunExpress tarafından düzenlenen kampanyada 27 liraya satılan biletler her uçak için sınırlı sayıda olup bundan dolayı kısa sürede tükenmektedir. Bunun dışında yine aynı firma tarafından sağlanan avantajlı bilet fiyatları ise sadece 37 liradır. Bu fiyata alınan biletlerle de ülke için birçok noktaya seyahat etme imkanı bulunurken bu fiyattan sonra Anadolujet tarafından sunulan 39 liralık biletler dikkat çekmektedir. Ülke içinde hemen her yere uçan bu firma ile bu fiyata yolculuk edebilmek gerçekten büyük bir fırsattır. Söz konusu kampanyadan yararlanan yolcuların almış oldukları biletlerin değişim ya da iade hakları bulunmamakta olup bu durum dikkate alınması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir